13° Açık
  • EURO 7.26
  • DOLAR 6.37

YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Sevgili Yengeçler saat 07:57 Ay-Terazi burcunda ilerleyecek. Evinizle ilgili yenilikleri uygulama fırsatı bulabilirsiniz. Estetik duygunuz bugün oldukça yüksektir. Alışveriş yapmak, bulunduğunuz ortamı derleyip toparlamak, başkalarının dikkatini çekmek hoşunuza gidebilir. Kararsızlık gösterebilirsiniz. Bunun nedeni, iyinin daha iyisi olabilir düşüncenizden dolayıdır. Sizin amacınız değişiklikleri yavaş fakat mantıklı bir şekilde uygulamaktır. Aceleye getirmek istemezsiniz.

Saat 12:56 Ay-Satürn görünümü, uyum, paylaşım, adalete verdiğimiz önemin işaretçisidir. Fakat eşimiz veya birileri baskın olmaya çalışırsa, bu canımızı sıkabilir.

Saat 16:17 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisi, geleceğimizi maddi anlamda garanti altına almak amaçlı düşünmemizi sağlıyor. Aile hayatında uyum ve paylaşımın, çıkarsız bir arada yaşamanın, bir yuvanın sıcaklığını hissetmenin önemini vurguluyor.

Saat 21:06 Ay-Venüs kavuşumu yaşamın zevkli ve güzel yanlarını hissetmenizde yardımcıdır. Ev içinde, ailenizle alakalı konularda huzur ve estetik duygularının kolayca akışını sağlar.

Bütün güzellikler sizden yana olsun. Gönülden sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu