29° Az bulutlu
  • EURO 6.32
  • DOLAR 5.45

YAY BURCU YORUMLARI

Sevgili Yaylar saat 05:06 Güneş-Merkür kavuşumu, çalışma hayatımız, sağlığımız, ilerisi adına düşündüğümüz tüm planların gerçekçi, bilinçli bir şekilde ele alınması gerekiyor. Öylesine, gelip geçici işler veya ilişkilerin yararı yok. Atacağımız adımın sağlam olması için, analiz önemli. Merkür geri hareket dönemindeyiz. Biz ne kadar akıllı olursak, o kadar başarılı ilerleriz.

Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, evimiz, ailemiz ve ihtiyaçlarımızı dikkatli şekilde analiz edelim. Paramızı tutumlu şekilde kullanalım. Kredi kartı harcamaları, kredi çekimi, yatırımlarda gerçekçi olalım. Bizi üzen insanlarla aramızda belli bir mesafe koyabiliriz. Ancak derdimize koşanları, yardımcı olanları asla unutmayız.

Saat 08:42 Ay-Neptün görünümü, aile içinde huzur ve güvenin önemi büyük. Birbirinizi incitmemeye özen gösteriniz. Kontrol edemediğiniz durumları kendinize dert etmek yerine, yapabilecekleriniz üzerinde düşününüz.

Saat 14:21-10 Ağustos saat 07:18 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Dikkatimiz çabuk dağılır. Belirsizlikten hoşlanmayız. Ailemiz, güvenliğimiz, çocukluğumuz her şey bizim için kıymetlidir. Sevdiğimiz insanları yanımızda görmek isteriz. Bize karşı kaba davranılmasına müsaade etmeyiz. Herhangi bir sıkıntı olduğunda, oradan uzaklaşmak isteriz. Kafamızı dağıtacak, bizi rahatlatacak güzelliklere ihtiyacımız vardır.

Not: 11 Ağustos 2018 Aslan burcunda oluşacak Kısmi Güneş Tutulması yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/11-agustos-a-dikkat-gunes-kismi-olarak-tutuluyor-ilkelerinden-taviz-verenler-bedelini-faiziyle-geri-oderler-1222457-mykadin

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu