13° Açık
  • EURO 7.26
  • DOLAR 6.37

KOVA BURCU YORUMLARI

Sevgili Kovalar saat 07:57 Ay-Terazi burcuna geçiş yapacak. Çalışma hayatında veya günlük yaşamda uyumluluk bir hayli ön planda olacak. Görüşleri size uymasa da insanları dostça karşılaşırsınız. İnsana hizmet ön plandadır. Bunu o kadar nazik bir şekilde yaparsınız ki, insanlar size hayran kalırlar.

Saat 12:56 Ay-Satürn görünümü, duygularımızı anlayabilecek insanlarla konuşmayı tercih ediyoruz. Sorumluluklar bizi yoruyor. Gönlümüzce günü geçirmek arzumuz yoğun. Ancak bu öyle kolay gözükmüyor.

Saat 16:17 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, geleceğimizi garanti altına alacak şekilde düşünüyoruz. İş hayatında, eğitim veya her konuda kendimizi güçlü şekilde ifade etmek istiyoruz. Paylaşıma dönük, adaletli ve karşılıklı güvene dayalı bir ilişkiden yanayız. Tercihlerimizi yaparken, yarınlarımızı düşüneceğiz.

Saat 21:06 Ay-Venüs kavuşumu gayet olumlu. Hem dış dünyada sizi seçkin kılıyor hem de kendi içinizdeki uyum ve huzur duygunuzu yükseltiyor. Böyle olunca, yeni buluşmalar için bir hayli destekleyici gözüküyor.

Bütün güzellikler sizden yana olsun. Gönülden sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu