29° Az bulutlu
  • EURO 7.25
  • DOLAR 6.29

İKİZLER BURCU YORUMLARI

Sevgili İkizler saat 04:34 Venüs-Satürn görünümü, ödemeler yönünde yaşanan zorlukların göstergesidir. Bir yanıyla hayatımızı sürdürmek zorundayız. Ancak diğer taraftan günü gelen borçlar veya bir takım nedenlerle sıkışabiliriz. Bu görünüm, çözüm yolu bulmak için verilen mücadelenin göstergesidir. İlişkiler sıkıntıya düşebilir, anlayışlı olmamız kolay değildir.

Saat 07:18 Ay-Aslan burcu seyri, güçlü şekilde kendinizi ifade etmenizi sağlıyor. Sosyal faaliyetlerde bulunmak ve liderlik gücünüzü adım attığınız konular ve alanlarda gösterebilmeniz bugün mümkündür.

Saat 08:13 Ay-Mars karşıtlığı etkisinde fikirlerimizi özgüvenli şekilde öne süreriz. Kimseden çekinmeyiz. Çevremizle bağımız gayet güçlüdür. Baskıya boyun eğmeyiz. Eğer bir şeyler canımızı sıkıyorsa bunu dile getiririz. Etrafımızdaki insanlar bizden etkilenirler. Farklı özelliklerimizle ilgi odağı oluruz. Kimsenin bizi etkilemesine izin vermeyiz.

Saat 11:22 Ay-Uranüs görünümü, yakınlarımızdan beklediğimiz ilginin, hayatın güzelliklerini hissetmedeki etkisini gösteriyor. Lider olmak, kendimizi göstermek, ifade etmekten yanayız. Maddi-manevi anlamda güçlü olmaktan yanayız.

Saat 12:50 Ay-Venüs görünümü, yolumuzdaki tüm pürüzleri ayıklayabiliriz. Kafamız karışıksa, ne yönde ilerlememiz gerektiğini bilinçli bir şekilde tespit edebiliriz.

Saat 15:31 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, güven duygunuzu yükselticidir. Etrafınızda güzellik, zenginlik, konfor ararsınız. Gelişimi önemsersiniz. Kendinize yeni bir düzen, keyifli bir ortam, kaliteli bir hayat hazırlamak adına planlar yaparsınız.

Not: 11 Ağustos 2018 Aslan burcunda oluşacak Kısmi Güneş Tutulması yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/11-agustos-a-dikkat-gunes-kismi-olarak-tutuluyor-ilkelerinden-taviz-verenler-bedelini-faiziyle-geri-oderler-1222457-mykadin

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu