18° Açık
  • EURO 7.32
  • DOLAR 6.41

BOĞA BURCU YORUMLARI

Sevgili Boğalar saat 04:34 Venüs-Satürn görünümü, günlük hayatın içinde yaşanması muhtemel anlaşmazlık ve zorlukların işaretçisidir. Sorumluluklar ağır gelebilir. Uygun çözüm yolları bulmak zorunda kalabiliriz. İlişkilerde gerginlik yaşanabilir.

Saat 07:18 Ay-Aslan burcu seyir etkisinde, eviniz alanı içinde kendi sözünüzü dinletmek istersiniz. Fikirlerinizin onaylanması, size değer verilmesi, söylediklerinizin kabulü çok önemlidir.

Saat 08:13 Ay-Mars karşıtlığı, bizi harekete geçirten isteklerin işaretçisidir. Her ne olursa olsun baskıya gelemeyiz. Ailemiz, yuvamızla ilgili konularda bireysel yönde aktifiz. Toplumdaki yanlışlıklara, insanların haksız yere acı çekmesine tahammül etmeyiz. Kimseye göre değil, kendimize göre fikirlerimizi ifade ederiz.

Saat 11:22 Ay-Uranüs görünümü, ailemizin varlığı, bize olan desteği, sevgisi ve ilgisiyle kendimizi güçlü hissedebiliriz. Eğer bu anlamda problem varsa, duygularımız inişli çıkışlı olabilir.

Saat 12:50 Ay-Venüs faydalı görünümü, iş konularında ve maddi durumunuzla ilgili düşünmenizi sağlayıcıdır. İçinde bulunduğunuz şartları şöyle bir değerlendirmenizde yarar vardır.

Saat 15:31 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, aile hayatınız ve evinizle ilgili konularda geleceğe dönük düşünürsünüz. İş-ev arasındaki meseleleri kendi arzularınız çerçevesinde ele alırsınız. Evinizde konfor duygunuz yüksektir. Sanatsal çalışmalar, çocuklarınızla ilgili konular sizin için önemlidir.

Not: 11 Ağustos 2018 Aslan burcunda oluşacak Kısmi Güneş Tutulması yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/11-agustos-a-dikkat-gunes-kismi-olarak-tutuluyor-ilkelerinden-taviz-verenler-bedelini-faiziyle-geri-oderler-1222457-mykadin

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu