24° Az bulutlu
  • EURO 6.12
  • DOLAR 5.27

BAŞAK BURCU YORUMLARI

Sevgili Başaklar saat 03:33 Venüs-Mars görünümü, bulunduğumuz ortamı güzelleştirmek, hayattan zevk almak için yapılacak değişimleri işaret ediyor. Durumumuz uygunsa yeni bir yere taşınabilir, tatile çıkabilir, ofisimizde yenilikler yapabiliriz. Bu görünüm, daha önce planlanmış bir tatile çıkmanın, beklediğimiz bir paranın gelmesinin, güzellik-bakım-sanat-yaratıcı bir projeye başlamanın göstergesidir.

Saat 07:01 Yengeç burcunda ilerleyecek Ay, farkındalık yaratıcı, liderlik yönlerinizi besleyicidir. İfade gücünüz oldukça yüksektir. Partnerinizle, çocuklarınızla ilgili her konuda, iş hayatında bu enerji size destektir.

Saat 09:09 Ay-Venüs görünüm etkisinde, parasal konularda rahat yaşamak adına, işbirliğinde bulunmaya hazırsınızdır. Bağlılık duyduğunuz ne varsa onun peşinden koşarsınız. Eğer bir şeye inanmışsanız hiç kimse sizi yolunuzdan döndüremez.

Saat 11:12 Ay-Uranüs görünümü, gelen güzel haberlerin ve gelişmelerin bizi memnun edeceğini gösteriyor.

Saat 12:15 Ay-Satürn karşıtlığı, duygularınızı mesafeli ve soğuk kılabilir. Kimsenin yeteri kadar iyi olmadığını, bazı kişilerin sadece kendini düşündüğünü, sizi sevmediklerini bile zannedersiniz. Oysaki bu görünüm etkisinde hepimiz bir miktar zorlanırız. Çünkü bir yandan güven ve huzur arıyoruz. Diğer taraftan sorumluluklar bizi yoruyor. Bu nedenle böyle hissediyoruz. Olumsuz düşünmeyelim.

Gönülden sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu